Polski Biznes

PYROFLEX Spółdzielnia Pracy Usług Szklarskich

04-347 Warszawa ul. Boremlowska 48

tel.: +48 (22)610-40-86, centrala

fax: +48 (22)610-42-36


rok założenia firmy: 1948

PLEN

NIP: 525-000-16-93

Certyfikaty: certyfikat ZBJiN
świadectwo ISiC
certyfikat MTiGM

Znaki:
Znak Bezpieczeństwa B

Obszar działalności firmy:
Województwo


Ilość pracowników: brak danych
Naszymi produktami są:

Szyby budowlane hartowane
Szyby hartowane dla potrzeb transportu
Lustra łazienkowe najwyższej jakości
Szyby zespolone jednokomorowe
Usługi szklarskie i szlifierskie (skomplikowany montaż luster itp.)
Stale poszerzamy działalność Hurtowni Szkła i Luster oraz sprzedaży akcesoriów szklarskich. Lustra produkowane przez spółdzielnię "Pyroflex" możemy spotkać w sieci supermarketów, wybranych sklepach z wyposażeniem łazienek, w hotelach, domach prywatnych, itp. Posiadamy własny sklep firmowy przy ul. Łojewskiej 3.

Lustra produkowane przez Spółdzielnię PYROFLEX bazują na wysokiej jakości materiałach wiodących firm zachodnich, m.in. GIAVERBEL i VEGLA, z możliwością zastosowania wszędzie tam, gdzie panują wilgotne warunki np. w łazience. W ofercie naszej firmy znajduje się kilkadziesiąt wzorów luster wytwarzanych w różnych wersjach, od najmniej skomplikowanego kształtu jakim jest prostokąt poprzez wielokąty, koła, owale, elipsy, a także lustra z różnymi nietypowymi wycięciami oraz ze ściętymi bokami aż do luster klejonych dwukolorowych. Obróbka luster wykonywana jest na nowoczesnych maszynach do szlifowania krawędzi oraz fazy. Standardowa szerokość fazy wynosi 15mm. Niektóre wzory luster, kompletowane są z dodatkami takimi jak oświetlenie zwykle i halogenowe, posiadające atest B.B.J. dopuszczający do stosowania w wilgotnym otoczeniu. Aby lustro spełniało wszystkie funkcje, w naszej ofercie występują lustra z półkami szklanymi mocowanymi za pomocą uchwytów do luster jak i do ściany. Wychodząc naprzeciw życzeniom i wymogom klienta wykonujemy lustra także na indywidualne zamówienia. Są to lustra różnej wielkości i kształtów w obróbce maszynowej oraz ze zdobieniami na lustrze, np. matowane wzory - emblematy.

Lustra mocowane mogą być do ściany tradycyjnie na kołki z ozdobnymi klipsami, lub przy zastosowaniu specjalnego kleju silikonowego oraz taśmy dwustronnie przylepnej, która posiada elastyczny nośnik z pianki poliuretanowej odpornej na ekstremalne warunki temperaturowe, łatwo przyczepiającej się do chropowatego podłoża.

Wszystkie wyroby i lustra mogą Państwo zobaczyć także w siedzibie firmy przy ul. Boremlowskiej 48 w Warszawie.

Oferujemy korzystne warunki współpracy firmom handlowym oraz bardzo dobre ceny klientom indywidualnym.